O mně

Stránkyv rekonstrukci

Vystudoval jsem střední odbornou školu mediální grafiky a polygrafie v Rumburku (obor reprodukční grafik pro média). Během studia jsem získal praxi v několika ústeckých reklamních agenturách. Po škole jsem pracoval jako grafik ve firmě Vytisknuti.cz a nyní pracuji jako hlavní grafik pro firmy VisionPrint a Exkluzivnívizitky.cz v Praze. Dále jsem zaměstnán jako externí grafik ve společnosti tisk1.cz

Logotype

Kvalitní firemní image je jedním z důležitých pilířů marketingové komunikace. Může významným způsobem přispět k posílení povědomí o vašich produktech.

Webové stránky

Internetové stránky jsou již dnes Vaší výkladní skříní, která vás představuje nejširší veřejnosti a může sehrát důležitou roli u potenciálních zákazníků při výběru právě vašich služeb.

Vizitky

Při grafickém zpracování vizitek je nutné si uvědomit, že při předávání vizitky nejen sdělujete Vaše kontaktní údaje, ale rovněž prezentujete svou firmu či činnost.

Tiskoviny

Tištěná reklama je stále důležitým marketingovým nástrojem. To, co může ve finále rozhodnout, je nápad a kvalita kreativního zpracování.

Brand identity

V dnešní době je velmi důležité mít jednotný vizuální styl, který si lidé zapamatují a jednoznačně identifikují. Navrhnu vám moderní a nadčasový vizuální styl.

Bilboardy a rollupy

Chcete, aby Vaše reklama byla zapamatovatelná a oslovila širokou veřejnost? Ideálním reklamním nosičem jsou rollupy, cedule, bannery a billboardy.

Cokoliv jiného?

Potřebujete něco jiného? Jakýkoliv váš nápad zvládnu zrealizovat. Dále tvořím polepy aut, infografiku, vizualizace, obaly, newslettery, prezentace a mnoho dalšího.

Kvalitní práce

Veškerá má grafika je tvořena s nejnovějšími standardy v profesionálních programech. Vždy dostanete kvalitně připravená data.

Rychlost a cena

Snažím se vždy dělat práci kvalitně i rychle. První mé návrhy většinou zákazníci obdrží už do 24 hodin. Ceník nemám, vždy se dá dohodnout.