O mně

Jmenuji se Jakub Jiřík.

Vystudoval jsem střední odbornou školu mediální grafiky a polygrafie v Rumburku (obor reprodukční grafik pro média). Během studia jsem získal praxi v několika ústeckých reklamních agenturách. Po škole jsem pracoval jako grafik ve firmě Vytisknuti.cz a nyní pracuji jako hlavní grafik pro firmy VisionPrint a Exkluzivnívizitky.cz v Praze. Dále jsem zaměstnán jako externí grafik ve společnosti Tisk1.cz a WonderFest.cz

Vybrané práce

Mnohem více najdete v portfoliu

Logotype

Kvalitní firemní image je jedním z důležitých pilířů marketingové komunikace. Může významným způsobem přispět k posílení povědomí o vašich produktech.

Webové stránky

Internetové stránky jsou již dnes Vaší výkladní skříní, která vás představuje nejširší veřejnosti a může sehrát důležitou roli u potenciálních zákazníků při výběru právě vašich služeb.

Vizitky

Při grafickém zpracování vizitek je nutné si uvědomit, že při předávání vizitky nejen sdělujete Vaše kontaktní údaje, ale rovněž prezentujete svou firmu či činnost.

Tiskoviny

Tištěná reklama je stále důležitým marketingovým nástrojem. To, co může ve finále rozhodnout, je nápad a kvalita kreativního zpracování.

Brand identity

V dnešní době je velmi důležité mít jednotný vizuální styl, který si lidé zapamatují a jednoznačně identifikují. Navrhnu vám moderní a nadčasový vizuální styl.

Bilboardy a rollupy

Chcete, aby Vaše reklama byla zapamatovatelná a oslovila širokou veřejnost? Ideálním reklamním nosičem jsou rollupy, cedule, bannery a billboardy.

Bannery a soc. sítě

Obrázek občas řekne víc než slova. Vytvořím vám statickou nebo dynamickou reklamu pro váš web nebo sociální sítě.

3D grafika / Video

Potřebujete vytvořit video nebo 3D design dle vašich specifikací? V obojím jsem začátečník , ale přesto do toho dám maximum.

Cokoliv jiného?

Potřebujete něco jiného? Jakýkoliv váš nápad se pokusím zrealizovat. Tvořím polepy aut, infografiku, vizualizace, obaly, newslettery, prezentace a mnoho dalšího.